پیام فرستادن
Guangzhou Panyu Trend Waterpark Construction Co., Ltd
صفحه اصلی
صفحه اصلی
>
موارد
>
Guangzhou Panyu Trend Waterpark Construction Co., Ltd latest company case about دنیای آبی خلیج سنت گوتی
مناسبت ها
پیام بگذارید

دنیای آبی خلیج سنت گوتی

2019-09-18

latest company case about دنیای آبی خلیج سنت گوتی

آخرین مورد شرکت دنیای آبی خلیج سنت گوتی  0دنیای آب خلیج سنت گوتی در پایگاه نمایش کشاورزی مدرن شاندونگ شینچنگ در خیابان بینوی ، شهرستان هویمین ، شهر بینجو ، استان شاندونگ واقع شده است.کل سرمایه گذاری 120 میلیون یوآن است، مساحت بیش از 30،000 متر مربع را پوشش می دهد و حداکثر پذیرش گردشگری روزانه 10،000 نفر را دارد.این اولین پارک آبی داخلی چهار فصل گرم با موضوع فرهنگ آنگور وات کامبوج در چین است.این پارک همچنین بزرگترین و کامل ترین پارک آب چشمه های گرم داخلی در کل استان شان دونگ است. در اینجا می توانید 365 روز در سال از تجربه سبک گرمسیری لذت ببرید. اقیانوس شادی!

آخرین مورد شرکت دنیای آبی خلیج سنت گوتی  1
سبک طراحی کلی پارک فرهنگ آنگکور وات کامبوج و سبک جنگل های بارانی استوایی را ادغام می کند.رنگ و بسته بندی هنری محیط زیست دارای حس قوی از بارندگی تاریخی است، تراکم واقعیت و فانتزی، و ادغام انسان و طبیعت. این به گردشگران یک تعمید و لذت بردن از بدن و ذهن، و یک تجربه مرموز منحصر به فرد می دهد.

آخرین مورد شرکت دنیای آبی خلیج سنت گوتی  2
وقتی وارد پارک می شوید، چشمگیرترین چیز مجسمه بزرگ بودا "خمر لبخند" است. مجسمه بودا لبخند آرامش بخش روی صورتش دارد، و تمام اشک ها، تمام غم ها،تمام اميد ها و آرزوها به يک قدرت مهربان و آرام تبديل مي شوند که مستقيم به قلب مي رسداز طريق خلق و اجرا هر هنرمند همراه با ادغام محیط اطرافتوریست ها می توانند احساس کنند که واقعا وارد آنگکور تام شده اند و در معبد بابو راه رفته انددر زیرزمینی موزه این عناصر زنانه وجود دارد که محل را زنده تر و پر جنب و جوش می کند.از نظر تجهیزات بازی آب، استخر های موج آشفته ، استخر های مد و رودخانه ها ، استخر های بادبادک کودکان ، اسلاید های بلندگو ، اسلاید های مختلف سرعت و سایر پروژه های سرگرمی با تکنولوژی بالا وجود دارد.این محل همچنین دارای یک تخته شیشه ای کاملا شفاف در وسط هوا است، اجازه می دهد تا شما را به تجربه در حالی که هیجان انگیز و هیجان انگیز، شما همچنین می توانید یک منظره پانورامیک از مناظر در محل، که نه تنها اجازه می دهد تا خانواده ها برای به اشتراک گذاشتن شادی،اما همچنین به جوانان اجازه می دهد تا شور و شوق و انرژی خود را آزاد کنند.علاوه بر این، مناطق ویژه آب چشمه های گرم جنگل های استوایی و منطقه مراقبت های بهداشتی سوپ پنج عنصر نیز وجود دارد که به صورت منظم از طریق مناظر سه بعدی ترتیب داده شده است.چراغ ها، مناظر مصنوعی و غیره، اجازه می دهد تا گردشگران به آرام کردن بدن و ذهن خسته خود را و لذت بردن از مراقبت های بهداشتی خاص.و لذت بردن از یک تجربه تفریحی و سرگرمی در آباولين انتخاب براي بازي هاي خانوادگي، بهشت شاد براي بچه ها، و يک مکان پيشگامانه براي جوانان براي لذت بردن از تفريح و هیجان!

آخرین مورد شرکت دنیای آبی خلیج سنت گوتی  3
از آنجایی که کیفیت محیط زندگی مردم همچنان در حال بهبود است، توسعه موفق این پروژه یک محیط خوب برای اوقات فراغت و سرگرمی زیست محیطی در شان دونگ ایجاد خواهد کرد.شهرت خوبی در جامعه کسب کنید، رشد منافع اقتصادی محلی را ترویج می کند و دید و نفوذ برند گردشگری را افزایش می دهد.

در هر زمان با ما تماس بگیرید

86--13922323263
108، شماره 263، Xingye Av.East، شهر نانکون، منطقه Panyu، شهر گوانگژو، استان گوانگدونگ، چین
درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید