پیام فرستادن
Guangzhou Panyu Trend Waterpark Construction Co., Ltd
صفحه اصلی
صفحه اصلی
>
موارد
>
Guangzhou Panyu Trend Waterpark Construction Co., Ltd latest company case about جهان آب شاد داخلی آنشان یوتانگ کوان
مناسبت ها
پیام بگذارید

جهان آب شاد داخلی آنشان یوتانگ کوان

2016-12-06

latest company case about جهان آب شاد داخلی آنشان یوتانگ کوان

آخرین مورد شرکت جهان آب شاد داخلی آنشان یوتانگ کوان  0

جهان آب شاد یوتانگ کوان که توسط شرکت گروه لیانینگ دونگ جیان سرمایه گذاری و ساخته شده و توسط گروه ترند ساخته شده است ، در 5 نوامبر 2016 افتتاح شد.این پروژه مساحت حدود 30 کیلومتر را پوشش می دهد.این پارک در منطقه توسعه شهر آنشان ، استان لیونینگ واقع شده است. این یک پارک آبی داخلی بزرگ است که شامل SPA چشمه گرم و پارک آبی است.

آخرین مورد شرکت جهان آب شاد داخلی آنشان یوتانگ کوان  1
سقف اصلی دنیای آب شاد یوتانگ کوان به طور کامل از شیشه ساخته شده است و یک طراحی ساختار سه بعدی فضایی بر اساس ویژگی های پروژه انتخاب شده است.ترکیب تجهیزات پارک آبی و فرهنگ چشمه های گرم برای ایجاد یک دنیای شاد آب در فضای باز گستردهمدل توسعه متنوع و جامع آن به مشتریان داخلی درک جدیدی از پارک های آبی داخلی می دهد.

آخرین مورد شرکت جهان آب شاد داخلی آنشان یوتانگ کوان  2
صدها گیاه نادر آسیای جنوب شرقی به این پارک وارد شده اند و به بازدیدکنندگان اجازه می دهد احساس شگفت انگیزی سفر از یک شهر شمالی به یک دریا ذیلی گرمسیری را تجربه کنند.این پارک دارای بزرگترین استخر موج داخلی Cape of Good Hope در شمال شرقی چین و شهر آب کارائیب است.، ابرها و اژدهاها وارد دریا می شوند، سفر وحشی، سقوط اوج، چاله جادویی، عبور از آسمان و دریا، اسب های بی سر و سامان، سرعت رنگین کمان، یک قدم به آسمان، ریزش سریع، و رودخانه تنبل آمازون. بيشتر از 20تا سفر تازه و هیجان انگیز از جمله پرواز به تيانچي، برخورد آسماني، هفت بعد و حرکتبه شما تجربه اي از محرک هاي سه بعدی حسي بي سابقه ميده.

آخرین مورد شرکت جهان آب شاد داخلی آنشان یوتانگ کوان  3

در هر زمان با ما تماس بگیرید

86--13922323263
108، شماره 263، Xingye Av.East، شهر نانکون، منطقه Panyu، شهر گوانگژو، استان گوانگدونگ، چین
درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید